Przejdź do wersji zoptymalizowanej dla osób niewidzących i słabowidzących
Góra
Menu górne
Treść główna
Menu prawe
Dół strony

2022-02-23 08:26:37

Powiat Czarnkowsko-Trzcianecki

2022-02-23 08:29:04

Powiat Czarnkowsko-Trzcianecki

2022-02-23 08:29:24

2022-02-23 08:29:36

Gmina Krzyż

2022-02-23 08:29:52

Gmina Krzyż
Miasto Czarnków

2022-02-23 08:30:08

Miasto Czarnków

2022-02-23 08:30:21

2022-02-23 08:30:35

2022-02-23 08:30:50

Znajdujesz się w: Strona główna / DZIAŁAJ LOKALNIE / Edycja 2020 / Ogłoszenie o naborze

Ogłoszenie o naborze

Ogłoszenie konkursu „Działaj Lokalnie” 2020

Stowarzyszenie Czarnkowsko – Trzcianecka Lokalna Grupa Działania, we współpracy z Akademią Rozwoju Filantropii w Polsce ogłasza lokalny konkurs grantowy w ramach Programu „Działaj Lokalnie” Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności.

1.Beneficjenci:W Konkursie mogą wziąć udział te organizacje i instytucje oraz grupy,które spełniają łącznie poniższe warunki:

• mają siedzibę w gminach: Krzyż Wlkp., Drawsko, Wieleń, Lubasz, Połajewo, Trzcianka, Czarnków, Miasto Czarnków.

• oraz planują prowadzić działania na terenie przynajmniej jednej z wymienionych gmin, w miejscowościach do 20 000 mieszkańców.

2.Termin składania wniosków: od 29.05.2020r. do 29.06.2020r.

3. Miejsce i sposób składania wniosków:

Wniosek należy składać za pośrednictwem generatora wniosków, który dostępny będzie w czasie naboru na stronie www.czarnkowsko-trzcianecka-lgd.pl

GENERATOR WNIOSKÓW - http://system.dzialajlokalnie.pl/

4.Kwota dostępna w ramach ogłoszenia wynosi: min. 30 000,00zł.

5.Forma wsparcia: dotacja.

6. Wkład własny: Organizacja/grupa/Inicjatywa Działaj Lokalnie ma zaplanowany wkład własnyw wysokości minimum 25% wartości wnioskowanej dotacji, z czego min. 5% w postaci finansowej (wymaganie pozyskania wkładu finansowego nie dotyczy Inicjatywy Działaj Lokalnie), pozostała część w postaci wkładu usługowego, rzeczowego lub pracy wolontariuszy. Z finansowego wkładu własnego zwolnieni są grantobiorcy, których projekty służą przeciwdziałaniu skutkom epidemii.

7.Informacje o wysokości dotacji: kwota wnioskowanej dotacji nie przekracza 3.000 złotych.

8. Cele planowane do osiągnięcia w ramach projektu:

• zakładają współdziałanie mieszkańców, dzięki któremu możliwe jest osiąganie celów o charakterze dobra wspólnego;

• wynikają z konkretnych potrzeb danej społeczności;

• mają jasno określony cel, dobrze zaplanowane działania, mierzalne rezultaty i rozsądne koszty realizacji;

• przewidują takie działania, które będą kierowane do określonej grupy odbiorców, a jednocześnie będą służyć całej społeczności;

• będą realizowane wspólnymi siłami mieszkańców i instytucji życia lokalnego – samorządów, przedsiębiorców i organizacji społecznych;

• będą umiejętnie i w sposób przemyślany angażowały zasoby lokalne – naturalne, społeczne, ludzkie i finansowe

• przewidują działania zmniejszające negatywne skutki epidemii. Te negatywne skutki mogą dotyczyć różnych obszarów, np. edukacji, sportu, kultury, zdrowia, aktywności społecznej. Mogą też dotyczyć różnych form społecznego zaangażowania, np.: konieczność zastąpienia działań edukacyjnych ze światła realnego, przeniesienia ich do przestrzeni on line.

9. Określenie ram czasowych realizacji zadania:  min. 2 miesięce, max. 4 miesiące.

10. Dokumentacja konkursowa

Szczegółowe informacje dotyczące naboru, w tym wzory formularzy oraz regulamin konkursu dostępne są w biurze Czarnkowsko – Trzcianecka Lokalna Grupa Działania oraz na stronie internetowej www.czarnkowsko-trzcianecka-lgd.pl

11. Dodatkowo informacje

Informacje są udzielane w Biurze Czarnkowsko-Trzcianeckiej Lokalnej Grupy Działania,
ul. Kościuszki 88/37, 64-700 Czarnków, tel. 67 344 16 53; 603 074 945.

OGŁOSZENIE O NABORZE - pobierz plik pdf.

REGULAMIN LOKALNEGO KONKURSU GRANTOWEGO - pobierz plik pdf.

REGULAMIN LOKALNEJ KOMISJI GRANTOWEJ - pobierz plik pdf.

WZÓR WNIOSKU - pobierz plik pdf.

Monika Wachowiak
Pauza
Uruchom
tel.: 67 344 16 53, email: biuro@czarnkowsko-trzcianecka-lgd.pl, http://czarnkowsko-trzcianecka-lgd.pl