LSR na lata 2014-2020
Facbook LGD


Ministerstwo Rolinictwa i Rozwoju Wsi
Projekt dofinansowany ze środków Unii Europejskiej
Fundacja Programów Pomocy dla Rolnictwa
Departament Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich
Tuodpoczniesz.pl
Powiat Czarnkowsko - Trzcianecki
Gmina Czarnków
Gmina Drawsko
Gmina Krzyż Wlkp.
Gmina Lubasz
Gmina Połajewo
Gmina Trzcianka
Gmina Wieleń
Gmina Miasta Czarnków
PCT24

DOŁĄCZ DO NAS

 

Czarnkowsko-Trzcianecka Lokalna Grupa Działania jest idealnym miejscem dla osób aktywnych, dla osób, które chcą działać dla dobra wspólnego, dla naszego obszaru jakim jest powiat czarnkowsko-trzcianecki. LGD jest powołana, by pomóc mieszkańcom rozwiązać ich lokalne problemy i tym samym przyczynić się do poprawy jakości życia na wsi i w miasteczkach. To co odróżnia LGD od innych organizacji pozarządowych, to wizja poparta budżetem, to fakt, że skupia w swoich szeregach zarówno przedstawicieli lokalnych władz, jak też właścicieli firm, organizacji pozarządowych, rolników i mieszkańców. LGD to organizacja wielośrodowiskowa, otwarta na nowych członków - ludzi "pozytywnie zakręconych", których łączy chęć poprawy warunków życia na naszym terenie i służba naszym mieszkańcom.

Aby zostać członkiem Czarnkowsko-Trzcianeckiej Lokalnej Grupy Działania należy zapoznać się ze Statutem Stowarzyszenia oraz dostarczyć do Biura LGD wypełnioną deklarację popartą rekomendacją co najmniej jednego członka stowarzyszenia.

Następnie Zarząd podejmuje decyzję o przyjęciu/ lub nie nowego członka. Po decyzji Zarządu wysyłamy pisemną decyzję o przyjęciu do grona członków stowarzyszenia z informacją o sposobie opłacenia składki członkowskiej.

Biuro Cz-T LGD
Czarnkowsko-Trzcianecka Lokalna Grupa Działania, ul. Rybaki 3, 64-700 Czarnków, pow. czarnkowsko-trzcianecki, woj. wielkopolskie
tel.: 67 344 16 53, email: lgd.czarnkow@wp.pl, http://czarnkowsko-trzcianecka-lgd.pl
NIP: 763 206 39 32, Regon: 300 321 143
Poprawny HTML 4.01 Transitional Poprawny arkusz CSS Poprawne kodowanie UTF-8
projekt i hosting: INTERmedi@
zarządzane przez: CMS - FSI (adm)


EUROPEJSKI FUNDUSZ ROLNY NA RZECZ ROZWOJU OBSZARÓW WIEJSKICH:
EUROPA INWESTUJĄCA W OBSZARY WIEJSKIE.
STRONA OPRACOWANA PRZEZ STOWARZYSZENIE CZARNKOWSKO TRZCIANECKA LOKALNA GRUPA DZIAŁANIA JEST WSPÓŁFINANSOWANA ZE ŚRODKÓW UNII EUROPEJSKIEJ W RAMACH OSI 4 LEADER PROGRAMU ROZWOJU OBSZARÓW WIEJSKICH NA LATA 2014-2020 INSTYTUCJA ZARZĄDZAJĄCA PROGRAMEM ROZWOJU OBSZARÓW WIEJSKICH NA LATA 2014-2020 - MINISTERSTWO ROLNICTWA I ROZWOJU WSI