Festyn "Pieszo, konno, kajakiem, na kole" 2017

2017-05-31

ZAPRASZAMY NA FESTYN!

Lubimy ruch na świeżym powietrzu, dlatego promujemy zdrowy styl życia! Festyn organizujemy przy współpracy z lokalnymi organizacjami i instytucjami, z myślą o wszystkich, którzy lubią się ruszać. Zapraszamy Cię do zdrowego i pełnego pozytywnych emocji wypoczynku. Razem z nami spędź rodzinny, aktywny i sportowy dzień!

2017-05-31

AKTYWNIE I RODZINNIE NA FESTYNIE

Czas na naukę bezpiecznego wypoczynku na lądzie i wodzie, Warsztaty udzielania pierwszej pomocy, kule wodne, warsztaty balonowe, rodzinne konkurencje dotyczące zasad bezpieczeństwa i sprawnego ratowania innych, szkolny turniej ratownictwa wodnego, zlot motocykli, zabytkowych samochodów, siłownia pod chmurką, "Europejski Krąg" i "Cztery Pory Roku", ścieżki edukacyjne, zajęcia ruchowe dla osób niepełnosprawnych, a także gry, zabawy i niespodzianki na stoiskach promocyjnych.

2017-05-26

RODZINNE DREPTANIE

Lubisz wędrować, ale nie masz z kim?
Daj się porwać przygodzie, wyrusz z nami na szlak
i poczuj siłę pokonywanych km w grupie.

2017-05-25

MnO, czyli Marsz na Orientację

Zabierz ze sobą rodzinę i przyjaciół. Wspólnie cofnijcie się do czasów dzieciństwa. Zdobywajcie bazy, wykonujcie zadania, zbierajcie punkty i wygrywajcie nagrody. Potrzebujecie tylko trochę wiedzy, trochę sprawności i trochę refleksu.

2017-05-24

RODZINNE RAJDY ROWEROWE

Zapraszamy do udziału w rajdach podczas Festynu "Pieszo, konno, kajakiem, na kole"

2017-05-23

Nordic Walking podczas festynu ˝Pieszo, konno, kajakiem, na kole˝

Zapraszamy na bezpłatne zajęcia z wykwalifikowanymi instruktorami.

2017-05-19

Festyn ˝PIESZO, KONNO, KAJAKIEM, NA ROWERZE˝ już 3 czerwca 2017 r.

Zapraszamy!

2017-05-04

˝PIESZO, KONNO, KAJAKIEM, NA KOLE˝ – powracamy z odświeżoną nazwę i jeszcze większą ofertą atrakcji!

Lubisz ruch na świeżym powietrzu? Chcesz poznać osoby, które tak jak ty aktywnie spędzają czas? A może już czas, abyś innym pokazał swój sposób na promocję zdrowego stylu życia? Ten festyn jest dla Ciebie! Przyjdź albo przyjedź - sam albo z rodziną i przyjaciółmi - i razem z nami spędź rodzinny, aktywny i sportowy dzień!

2017-02-01

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY!

Lubisz ruch na świeżym powietrzu? Spędzasz aktywnie czas? Chcesz promować zdrowy styl życia i zarażać innych swoją pasją? Dołącz do nas i wspólnie z nami zorganizuj festyn "Pieszo, konno, kajakiem, na rowerze".