2016-05-19

Sprawozdawcze Walne Zgromadzenie Członków

Zarząd Czarnkowsko-Trzcianeckiej Lokalnej Grupy Działania uprzejmie informuje, że działając na podstawie § 18 Statutu Stowarzyszenia zwołuje SPRAWOZDAWCZE WALNE ZGROMADZENIE CZŁONKÓW STOWARZYSZENIA, które odbędzie się 2 czerwca 2016 r. (czwartek) o godz. 13:00 w Sali Sesyjnej Starostwa Powiatowego w Czarnkowie (ul. Rybaki 3).

Proponowany porządek obrad:

1. Otwarcie, wybór przewodniczącego, protokolanta zebrania oraz komisji skrutacyjnej.
  2. Przyjęcie porządku obrad.
  3. Sprawozdanie merytoryczne z działalności Zarządu.
  4. Sprawozdanie finansowe z działalności Zarządu.
  5. Sprawozdanie Komisji Rewizyjnej.
  6. Dyskusja nad sprawozdaniami.
  7. Podjęcie uchwał w sprawie:
    • Zatwierdzenia sprawozdania merytorycznego z działalności Zarządu Stowarzyszenia „Czarnkowsko – Trzcianecka Lokalna Grupa Działania” – uchwała nr 1/2016;

• Zatwierdzenia sprawozdania finansowego Zarządu Stowarzyszenia „Czarnkowsko – Trzcianecka Lokalna Grupa Działania”- uchwała nr 2/2016;

• Udzielenia absolutorium Zarządowi Czarnkowsko – Trzcianeckiej Lokalnej Grupy Działania – uchwała nr 3/2016.

8. Omówienie bieżącej oraz przyszłej działalności
  9. Wolne głosy i wnioski.

Ze względu na ważność omawianych zagadnień uprzejmie proszę o punktualne i niezawodne przybycie na spotkanie. Proszę o potwierdzenie udziału w spotkaniu do 31 maja tj. (wtorek) do godz. 1500 pod nr telefonu (67) 344 16 53.

Materiały związane z proponowanym porządkiem obrad zostaną wyłożone do wglądu w Centrum Rolniczym przy ul. Kościuszki 88/37 w Czarnkowie w Biurze Stowarzyszenia na 3 dni przed Sprawozdawczym Walnym Zgromadzeniem Członków.