doradztwo

2017-02-16

Praca w terenie zakończona sukcesem!

Za nami kolejne 3 dni pracy w terenie. W poniedziałek 13 lutego 2017 r. ruszyliśmy z punktami informacyjno-doradczymi do gmin członkowskich Czarnkowsko-Trzcianeckiej Lokalnej Grupy Działania. Byliśmy w Wieleniu, Trzciance, Krzyżu Wlkp., Drawsku, Lubaszu i Połajewie. Rozmowy z mieszkańcami dotyczyły różnych sfer życia. Pomagaliśmy rozwiązywać niejasności w pozyskiwaniu środków zewnętrznych na założenie działalności gospodarczej bądź rozwój istniejących firm. Z lokalnymi liderami planowaliśmy działania mające na celu wsparcie inicjatyw lokalnych. Z przedstawicielami sektorów publicznych dyskutowaliśmy o zbliżających się naborach wniosków.

Dziękujemy włodarzom gmin za możliwość zorganizowania punktów informacyjno-doradczych. Jesteśmy przekonani, że dzięki spotkaniom mieszkańcy chętniej sięgną po środki unijne, dzięki którym wspólnie będziemy rozwijać nasz obszar.

- 01_wielen.jpg  - 02_trzcianka.jpg

- 03_krzyz_wlkp.jpg  - 04_drawsko.jpg

- 05_lubasz.jpg  - 06_polajewo.jpg

- logotypy_zbiorcze.jpg

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich. Europa inwestująca w obszary wiejskie”.

Instytucja zarządzająca PROW 2014-2020 – Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

Punkty informacyjno-doradcze organizowane przez Czarnkowsko-Trzcianecką Lokalną Grupę Działania współfinansowane są ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.4 Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich.