doradztwo

2016-12-15

RUSZAMY W TEREN Z PUNKTAMI DORADCZYMI

UWAGA! Już w najbliższy poniedziałek ruszamy w teren do gmin członkowskich z punktami informacyjno-doradczymi. Jeśli działasz społecznie i szukasz środków na wspieranie aktywności społecznej? Masz pomysł na biznes lub chcesz rozwijać swoją działalność? Zgłoś się do nas i poznaj zasady otrzymania wsparcia oraz współpracy z Czarnkowsko-Trzcianecką Lokalną Grupę Działania. Wspólnie z nami wykorzystaj szansę na rozwój i wprowadzaj dobre zmiany w swojej okolicy!

- punkt_doradczy.jpg

„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich. Europa inwestująca w obszary wiejskie”. Instytucja zarządzająca PROW 2014-2020 – Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Punkty informacyjno-doradcze organizowane przez Czarnkowsko-Trzcianecka Lokalna Grupa Działania współfinansowane są ze środków Unii Europejskiej w ramach Działania 19 Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER Poddziałanie 19.4 Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.