Festyn "Pieszo, konno, kajakiem, na kole" 2017

2017-02-01

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY!

Lubisz ruch na świeżym powietrzu? Spędzasz aktywnie czas? Chcesz promować zdrowy styl życia i zarażać innych swoją pasją? Dołącz do nas i wspólnie z nami zorganizuj festyn „Pieszo, konno, kajakiem, na rowerze”.

Zapraszamy na pierwsze spotkanie organizacyjne, które odbędzie się w Centrum Doradztwa Rolniczego w Czarnkowie (ul. Kościuszki 88/23) w czwartek 16 lutego 2017 r. o godz. 13:00. Do udziału zapraszamy przedstawicieli organizacji pozarządowych i grup nieformalnych, sekcji sportowych, a także pojedyncze osoby.

Celem spotkania będzie przede wszystkim omówienie charakteru tegorocznego festynu, przedstawienie propozycji atrakcji, jakie zostaną przygotowane dla uczestników, a także podział zadań między partnerami.

Zwracamy się z prośbą o potwierdzenie przybycia na spotkanie do 10 lutego br. do godz. 15:00 (tel. 67 344 16 53, lgd.czarnkow@wp.pl ).

- logotypy_zbiorcze.jpg

„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich. Europa inwestująca w obszary wiejskie”.

Instytucja zarządzająca PROW 2014-2020 – Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

Festyn organizowany przez Czarnkowsko-Trzcianecką Lokalną Grupę Działania współfinansowany jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.4 Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich.