2015-12-30

LSR na lata 2014-2020 złożona w Urzędzie Marszałkowskim

Szanowni mieszkańcy obszaru Czarnkowsko-Trzcianeckiej Lokalnej Grupy Działania,

30 grudnia 2015 r. w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu złożyliśmy wniosek o wybór Strategii Rozwoju Lokalnego Kierowanego przez Społeczność na lata 2014-2020. Przygotowanie strategii oraz wszystkich niezbędnych załączników i dokumentów poprzedzone było kilkoma miesiącami intensywnych prac.

W tym miejscu chcemy serdecznie podziękować wszystkim osobom i instytucjom, które podczas całego etapu formułowania zapisów strategii wspierały nas, przekazując niezbędne dane oraz swoje uwagi i sugestie.

Obecnie LSR podlega ocenie a wynikiem jej pozytywnej weryfikacji będzie podpisanie umowy ramowej na jej wdrażanie. Zgodnie z Regulaminem konkursu wybór LSR dokonuje się w terminie czterech miesięcy od dnia upływu terminu składania wniosków. Z niecierpliwością czekamy zatem na decyzję UMWW. O dalszych szczegółach związanych z wyborem LSR będziemy Państwa informować na bieżąco.

LSR na lata 2014-2020.pdf

- lsr_zlozenie.jpg