Punkt konsultacyjny LSR

2015-07-01

Zapraszamy do PUNKTU KONSULTACYJNEGO LSR

Czarnkowsko-Trzcianecka Lokalna Grupa Działania informuje, iż w biurze w Czarnkowie (ul. Kościuszki 88/37) prowadzony jest PUNKT KONSULTACYJNY nowej lokalnej strategii rozwoju.

Punkt konsultacyjny jest otwarty od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:30-15:30.

Za pośrednictwem punktu konsultacyjnego na każdym etapie przygotowywania strategii będzie można zapoznawać się z opracowaniami dotyczącymi strategii, wnosić uwagi oraz zgłaszać pomysły.

Zachęcamy lokalnych liderów, radnych, sołtysów, przedstawicieli organizacji pozarządowych i jednostek samorządu terytorialnego, przedsiębiorców, mieszkańców, do włączenia się we wspólne opracowanie Lokalnej Strategii Rozwoju  na lata 2014-2020  (LSR) poprzez wyrażenie swojej opinii, pomysłów, bądź też wskazanie obszarów tematycznych do ujęcia w nowej lokalnej strategii rozwoju. Informacje, które uzyskamy od Państwa  wykorzystamy  do wytyczenia kierunków działania LGD w nowym okresie programowania.

Zapraszamy  do odwiedzania Punktu Konsultacyjnego i dzielenia się swoimi opiniami i pomysłami.

Masz pomysł, który powinniśmy uwzględnić w Lokalnej Strategii Rozwoju?

Twoja opina jest dla nas ważna!

Czarnkowsko-Trzcianecka Lokalna Grupa Działania

e-mail: lgd.czarnkow@wp.pl