edycja 2017

2017-02-09

NIE SIEDŹ BEZCZYNNIE – BĄDŹ JAK "AKTYWNI MIESZKAŃCY"

Masz pomysł na działanie lokalne? Nie siedź bezczynnie i nie czekaj, aż świat stanie się lepszy. Nie zazdrość innym, że mają lepiej. Teraz i Ty możesz działać! Najważniejszy jest pomysł – my pomożemy go zrealizować.

Tak, to już ten czas, czas na siódmą edycję konkursu „Aktywni Mieszkańcy”. Już w marcu wybierzemy najciekawsze pomysły lokalnych liderów, którzy otrzymają nagrody na realizację własnych inicjatyw. Do udziału w konkursie zapraszamy m.in. organizacje pozarządowe, grupy nieformalne, sekcje sportowe.

Wejdź na naszą stroną internetową www.czarnkowsko-trzcianecka-lgd.pli zapoznaj się z dokumentami konkursowymi. Przeczytaj koniecznie regulamin i instrukcję!

Wypełnij formularz i złóż go w Biurze LGD. Masz na to czas od 01.03.2017 r. do 15.03.2017 r. do godz. 14:00.

Obawiasz się, że nie masz wystarczającego doświadczenia w aplikowaniu o fundusze? Nie wiesz, czy Twój pomysł można sfinansować w ramach konkursu? Masz problem z formularzem? Zgłoś się do Biura LGD i uzyskaj dodatkowe informacje (tel. 67 344 16 53, e-mail: lgd.czarnkow@wp.pl ).

Dokumenty do pobrania:

Załącznik nr 1 – Formularz Oferty

Załącznik nr 2 – Instrukcja wypełnienia Formularza Oferty

Załącznik nr 3 – wzór Karty Oceny Formalnej

Załącznik nr 4 – wzór Karty Oceny Merytorycznej

Załącznik nr 5 – Lista obecności uczestników Projektu

Załącznik nr 6 – Karta czasu pracy wolontariusza

Załącznik nr 7 – Sprawozdanie z realizacji Projektu

- plakat_am_2017.jpg

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich. Europa inwestująca w obszary wiejskie”.

Instytucja zarządzająca PROW 2014-2020 – Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

Konkurs organizowany przez Czarnkowsko-Trzcianecką Lokalną Grupę Działania współfinansowany jest ze środków

Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.4 Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich.