edycja 2016 - II NABÓR

2016-09-09

Nie zwalniamy tempa z AKTYWNYMI MIESZKAŃCAMI - ruszamy z kolejnym naborem!

V edycja naszego autorskiego konkursu, w ramach którego budujemy przestrzeń dla lokalnych liderów dobiegła końca. W niedzielę 4 września 2016 r. podczas Powiatowo-Gminnego Święta Plonów w Jędrzejewie, nagrodziliśmy 10 ofert Aktywnych Mieszkańców. Nauka szycia, grzybobranie, pikniki rodzinne, zajęcia sportowe, historyczne, pszczelarskie – oj, będzie się działo!

Nie zwalniamy jednak tempa i mamy niespodziankę. Ruszamy z kolejną odsłoną konkursu! Chcesz coś zmienić, poprawić, zorganizować i nie zdążyłeś złożyć oferty w ramach I naboru? Nic straconego! Teraz możesz działać, bo ogłosiliśmy kolejny nabór ofert. Pamiętaj - najważniejszy jest pomysł – my pomożemy go zrealizować. Rozejrzyj się wokół siebie, obserwuj, poczuj się odpowiedzialny za wspólne dobro – za swoje osiedle, wieś, park, plac zabaw, szkołę, za przestrzeń, w której żyjesz… Może być jeszcze lepiej, ładniej i ciekawiej! Nabór wniosków od 15 do 29 września br.

Dodatkowych informacji udzielają pracownicy Biura LGD, tel. 67 344 16 53, e-mail: lgd.czarnkow@wp.pl

Regulamin Konkursu

Załącznik nr 1 – Formularz Oferty

Załącznik nr 2 – Instrukcja wypełnienia Formularza Oferty

Załącznik nr 3 – wzór Karty Oceny Formalnej

Załącznik nr 4 – wzór Karty Oceny Merytorycznej

Załącznik nr 5 – Lista obecności uczestników Projektu

Załącznik nr 6 – Karta czasu pracy wolontariusza

Załącznik nr 7 – Sprawozdanie z realizacji Projektu

- plakat_ii_nabor_am_2016.jpg

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich. Europa inwestująca w obszary wiejskie”.

Instytucja zarządzająca PROW 2014-2020 – Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

Konkurs organizowany przez Czarnkowsko-Trzcianecką Lokalną Grupę Działania współfinansowany jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.4 Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich.