2017-02-28

Konferencja prasowa już za nami!

27 luty 2017 r. to wyjątkowy dzień dla Czarnkowsko-Trzcianeckiej Lokalnej Grupy Działania. Tego dnia odbyła się już druga konferencja prasowa nt. głównych założeń Lokalnej Strategii Rozwoju na lata 2014-2022 oraz Lokalnej Grupy Działania. Podczas spotkania z przedstawicielami lokalnej prasy i telewizji podsumowano 2016 rok oraz zaprezentowano główne działania organizacji zaplanowane na 2017 r.  Konferencja była o tyle szczególna, że uczestniczyli w niej członkowie Zarządu, przedstawiciele Rady oraz pracownicy Biura Czarnkowsko-Trzcianeckiej Lokalnej Grupy Działania. Serdecznie dziękujemy lokalnym mediom, którzy odpowiadając na nasze zaproszenie, zaszczycili nas swoją obecnością.

- konferencja_2017.jpg

- logotypy_zbiorcze.jpg

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich. Europa inwestująca w obszary wiejskie”.

Instytucja zarządzająca PROW 2014-2020 – Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

Konferencja organizowana przez Czarnkowsko-Trzcianecką Lokalną Grupę Działania współfinansowany jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.4 Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich.

Czarnkowsko-Trzcianecka Lokalna Grupa Działania