2017-02-01

ABC pisania projektów - szkolenie dla członków organizacji pozarządowych

Jesteś członkiem organizacji pozarządowej? Masz pomysł na działanie lokalne? Chcesz  poznać zasady tworzenia projektów i sięgnąć po środki zewnętrzne? To szkolenie jest dla Ciebie!

Czarnkowsko-Trzcianecka Lokalna Grupa Działania oraz Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej w Subregionie pilskim zapraszają do udziału w szkoleniu „ABC pisania projektów”.

Termin szkolenia: 9-10 luty 2017 r. w godz. 8:00-16:00.

Miejsce szkolenia: Centrum Doradztwa Rolniczego w Czarnkowie (ul. Kościuszki 88).

Uczestnicy: przedstawiciele organizacji pozarządowych (zarejestrowanych w KRS) z powiatu czarnkowsko-trzcianeckiego. W szkoleniu może wziąć udział max. 5 osób z jednej organizacji, jednak z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc w przypadku dużej ilości zgłoszeń do udziału w szkoleniu zakwalifikowane zostaną 3 osoby z danej organizacji.

Zapisy: zgłoszenia na szkolenia przyjmowane są do 6 lutego 2017 r. do godz. 10:00. Aby wziąć udział w szkoleniu należy przesłać na adres e-mail: lgd.czarnkow@wp.pl wypełniony formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie www.czarnkowsko-trzcianecka-lgd.pl O udziale w szkoleniu decyduje kolejność zgłoszeń!

Dzięki dofinansowaniu z Europejskiego Funduszu Społecznego udział w szkoleniu jest bezpłatny.

Wszelkie pytania dotyczące szkolenia należy kierować telefonicznie: 67 344 16 53.

Serdecznie zapraszamy!

Do pobrania: