2016-11-23

WYNIKI NABORU NA WOLNE STANOWISKO PRACY

Zarząd Czarnkowsko-Trzcianeckiej Lokalnej Grupy Działania informuje, że w wyniku zakończenia procedury naboru na wolne stanowisko pracy w Czarnkowsko-Trzcianeckiej Lokalnej Grupie Działania- Pracownik do spraw promocji, informacji i rozwoju- na wyżej wymienione stanowisko została wybrana Pani Magdalena Pierko-Kęsy, zamieszkała w Czarnkowie.

Uzasadnienie dokonanego wyboru:
Wybrana kandydatka spełniła wymagania wyszczególnione w ogłoszeniu o naborze oraz w trakcie przeprowadzonej rozmowy kwalifikacyjnej wykazała się najlepszą wiedzą w zakresie stawianych oczekiwań na przyszłym stanowisku jak i predyspozycjami i umiejętnościami gwarantującymi właściwe wykonywanie zadań.

BIURO LGD