2016-11-18

ZAWIADOMIENIE DLA RADY

Szanowni Państwo!
Zawiadamiam, że w dniu 28 listopada 2016r. o godz. 800 w Centrum Rolniczym
w Czarnkowie przy ulicy Kościuszki 88 w sali konferencyjnej na I piętrze, odbędzie się posiedzenie Rady,,Czarnkowsko-Trzcianeckiej Lokalnej Grupy Działania” która dokona rozpatrzenia złożonych wniosków w ramach poddziałania 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020: „ Rozwój działalności gospodarczej” oraz „ Podejmowanie działalności gospodarczej”.

Materiały związane z proponowanym porządkiem obrad są dostępne do wglądu w Biurze Lokalnej Grupy Działania. W przypadku braku co najmniej połowy członków składu Rady, posiedzenie Rady się nie odbędzie, dlatego proszę o niezawodne przybycie na spotkanie.

PROGRAM - pobierz plik pdf.