2016-11-07

KOMISJA REKRUTACYJNA DOKONAŁA WSTĘPNEJ SELEKCJI KANDYDATÓW NA WOLNE STANOWISKO PRACY

Czarnkowsko-Trzcianecka Lokalna Grupa Działania informuje, iż w odpowiedzi na ogłoszenie o naborze ofert na wolne stanowisko pracy: Pracownik do spraw promocji, informacji i rozwoju, Komisja Rekrutacyjna dokonała wstępnej selekcji kandydatów. W wyniku przeprowadzonej analizy dokumentów aplikacyjnych 13 osób otrzymało pozytywną ocenę i zakwalifikowało się do merytorycznego etapu naboru. Rozmowy kwalifikacyjne odbędą się w poniedziałek 14 listopada 2016 r.

Poniżej prezentujemy, zgodnie z § 8 Procedury Naboru na wolne stanowisko pracy w stowarzyszeniu Czarnkowsko-Trzcianeckiej LGD, listę kandydatów spełniających wymagania formalne:

1.       Magdalena Pierko-Kęsy zam. Czarnków

2.       Iga Ratajczak –Spiker zam. Gębice