2016-10-27

Uwaga Wnioskodawco – znamy sposób na szybkie złożenie dokumentów!!!

Aby przyspieszyć proces składania dokumentów w naborze wniosków na Rozwój działalności gospodarczej (Ogłoszenie nr 01/2016) i Podejmowanie działalności gospodarczej (Ogłoszenie nr 02/2016) przypominamy, iż wnioski przyjmujemy w Biurze Cz-T LGD w dwóch egzemplarzach w formie papierowej oraz dwóch w wersji elektronicznej (na płycie CD). Zwracamy się z prośbą, aby do wniosków dołączyć wymagane załączniki w wersji oryginalnej bądź przygotowane kopie, które zostaną potwierdzone przez pracownika Biura Cz-T LGD w trakcie przyjmowania dokumentów. Jednocześnie przypominamy, iż w celu potwierdzenia zgodności dokumentów niezbędne jest posiadanie oryginałów! Prawidłowo przygotowane dokumenty znacznie przyspieszają proces przyjmowania wniosków, zwłaszcza, że większość przyszłych beneficjentów czeka ze złożeniem dokumentów do ostatniego dnia. Przypominamy, iż wnioski przyjmujemy do niedzieli 30 października 2016 r. do godz. 15:30, jednak zwracamy się z prośbą,  aby nie odkładać dostarczenia wniosków z załącznikami do ostatniej chwili.