2016-10-25

UWAGA WNIOSKODAWCY - OSTATNI MOMENT, ABY ZOSTAĆ CZŁONKIEM STOWARZYSZENIA

W związku z licznymi pytaniami dotyczącymi członkostwa w Cz-T LGD przypominamy, iż na naszej stronie internetowej www.czarnkowsko-trzcianecka-lgd.pl znajdują się informacje, jak zostać członkiem stowarzyszenia. Spotkania Zarządu dotyczące przyjęcia nowych członków odbędą się 26 października 2016 r. i 28 października 2016 r. Deklaracje członkowskie przyszłych wnioskodawców przyjmujemy do piątku tj. do 28 października 2016 r. do godz. 10:00! Deklaracje, które wpłyną do Biura Cz-T LGD w późniejszym terminie zostaną rozpatrzone na listopadowym Posiedzeniu Zarządu, co oznacza, że przyszli wnioskodawcy nie będą mieli możliwości otrzymania dodatkowych punktów za członkostwo.