2016-10-10

NABÓR NA WOLNE STANOWISKO PRACY

Zarząd Czarnkowsko-Trzcianeckiej Lokalnej Grupy Działania

ogłasza nabór na wolne stanowisko: Pracownik do spraw promocji, informacji i rozwoju.

Forma zatrudnienia: umowa o pracę (pełen etat).

Miejsce wykonywania pracy: Biuro Cz-T LGD / obszar Cz-T LGD

Wymagane dokumenty należy składać w zamkniętych kopertach z dopiskiem „NABÓR – Pracownik do spraw promocji, informacji i rozwoju”. Oferty, które wpłyną (zostaną doręczone) do Biura Stowarzyszenia po upływie określonego terminu nie będą rozpatrywane (liczy się data wpływu do Biura Cz-T LGD).

Oferty należy składać w dniach: 24.10.2016 r. – 28.10.2016 r. w godz. 8:00 – 15:00.

Miejsce składowania ofert: ul. Kościuszki 88 / 37 (II piętro) w Czarnkowie

Pełna treść ogłoszenia (pobierz)

Kwestionariusz osobowy (pobierz)

Opis stanowiska precyzujący podział obowiązków i zakres odpowiedzialności (pobierz)