2016-09-05

AKTYWNI MIESZKAŃCY ruszają już do akcji!

Wczoraj, tj. 4 września 2016 r., podczas Powiatowo-Gminnego Święta Plonów w Jędrzejewie nagrodziliśmy najciekawsze inicjatywy „Aktywnych Mieszkańców”. Jeszcze raz serdecznie gratulujemy i życzymy sukcesów w realizacji projektów. Zachęcamy Państwa do podejmowania następnych inicjatyw aktywizujących i integrujących mieszkańców. Kolejny nabór wniosków w konkursie „Aktywni Mieszkańcy” jeszcze we wrześniu br.! Zapraszamy do udziału – szczegóły już niebawem.

Lista rankingowa (pobierz plik)

- am_1.jpg

- am_2.jpg

- am_3.jpg

- am_4.jpg

- logo_dla_aktywnych.jpg

„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich. Europa inwestująca w obszary wiejskie”.

Instytucja zarządzająca PROW 2014-2020 – Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

Konkurs organizowany przez Czarnkowsko-Trzcianecką Lokalną Grupę Działania współfinansowany jest ze środków Unii Europejskiej w ramach Działania 19 Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER Poddziałanie 19.4 Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.