2016-09-02

ZAPRASZAMY NA STOISKO CZARNKOWSKO-TRZCIANECKIEJ LGD

Już w najbliższą niedzielę tj. 4 września 2016 r. zapraszamy do Jędrzejewa na Powiatowo-Gminne Święto Plonów. My też tam będziemy! W godz. 14:00-17:00 zapraszamy do  stoiska promocyjno-konsultacyjnego. Czekamy na Was z atrakcjami dla najmłodszych i trochę starszych. Wspólnie z Animatorkami z Krzyża Wlkp. zapraszamy do zabawy podczas tworzenia własnoręcznych koszulek. Ozdobimy również kolorowo i bajecznie wszystkie chętne buzie. Będziemy malować zwierzaki ceramiczne. Na stoisku nie zabraknie lokalnych smakołyków, którymi częstować będą Panie z KGW Folsztyn. Dla starszych przygotowaliśmy Ankietę z upominkami, a także punkt informacyjno-konsultacyjny. Masz pomysł na biznes? Chcesz rozwijać swoją działalność? Działasz społecznie i szukasz środków na wspieranie aktywności społecznej? Zgłoś się do nas i wspólnie z nami wykorzystaj szansę na rozwój!

O godz. 17:30 zapraszamy na rozstrzygnięcie i uroczyste wręczenie nagród już piątej edycji konkursu „Aktywni Mieszkańcy”.

Stoisko organizowane przez Czarnkowsko-Trzcianecką Lokalną Grupę Działania współfinansowane jest ze środków Unii Europejskiej w ramach Działania 19 Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER Poddziałanie 19.4 Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji PROW 2014-2020.

- plakat_dozynki2016b.jpg