2016-08-24

SPOTKANIA INFORMACYJNO - KONSULTACYJNE

ROZWÓJ PRZEDSIĘBIORCZOŚCI Z CZARNKOWSKO-TRZCIANECKĄ LOKALNĄ GRUPĄ DZIAŁANIA

Mieszkańców wszystkich naszych gmin członkowskich zapraszamy na spotkania informacyjno-konsultacyjne. Już we wrześniu organizujemy spotkania, które kierujemy do osób i firm zainteresowanych skorzystaniem ze środków unijnych w ramach przyznania pomocy na Podejmowanie działalności gospodarczej lub Rozwijanie działalności gospodarczej.

Podczas zajęć poinformujemy naszych potencjalnych wnioskodawców o głównych zasadach przyznawania pomocy, sposobie aplikowania o dofinansowanie, sposobie realizacji operacji oraz interpretacji poszczególnych kryteriów oceny używanych przez Radę LGD.

Spotkania są bezpłatne, współfinansowane ze środków Unii Europejskiej w ramach działania 19 Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER Poddziałanie 19.4 Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji PROW 2014-2020.

Więcej szczegółów na plakacie.

- spotkania_plakat23.jpg

PLAKAT - pobierz plik pdf.

BIURO LGD