2016-02-24

Tworzymy Bazę Członków Czarnkowsko-Trzcianeckiej LGD!

Rozpoczynamy pracę nad modernizacją naszej strony. W nowej odsłonie pragniemy większy nacisk położyć na promocję m.in. członków LGD, dlatego chcielibyśmy utworzyć ich bazę z podziałem na odpowiednie sektory. Zwracamy się więc z prośbą do wszystkich członków LGD o wypełnienie ankiety i odesłanie jej do biura LGD   (ul. Kościuszki 88/37 64-700 Czarnków). Jesteśmy przekonani, że utworzenie bazy członków LGD pozytywnie wpłynie na rozwój naszego obszaru, jednocześnie umożliwiając mieszkańcom pozyskiwanie informacji o działalności aktywnych organizacji, firm, liderów, itp.

Ankieta dla organizacji pozarządowych i grup niefomalnych

Ankieta dla sektora gospodarczego

Ankieta dla liderów i mieszkańców