2016-02-25

AGRO-TARGI 2016

Za nami już dwa spotkania organizacyjne dotyczące przyszłości Agro-Targów. Przez ostatnie 10 lat przy współpracy wielu partnerów udało nam się zorganizować osiem edycji największej imprezy rolniczej na terenie powiatu czarnkowsko-trzcianeckiego. Dotychczas impreza finansowana była w ramach środków przeznaczonych na funkcjonowanie LGD i w ubiegłym roku na organizację Agro-Targów przeznaczyliśmy 34 549,02 zł.

3 i 8 lutego 2016 r. zorganizowaliśmy spotkania z dotychczasowymi partnerami, podczas których rozmawialiśmy i szukaliśmy możliwości wsparcia imprezy z innych źródeł. Niestety, ze względu na brak możliwości finansowania Agro-Targów przez nasze stowarzyszenie Zarząd LGD podjął decyzję, że organizację Agro-Targów należy przekazać innym podmiotom. Cieszymy się, że nasi członkowie: Gmina Miasta Czarnków i Gmina Czarnków zdecydowali się kontynuować imprezę i przejęli na siebie ciężar głównego organizatora. Trzymamy kciuki i mamy nadzieję, że kolejne edycje cieszyć się będą ogromnym zainteresowaniem mieszkańców i gości. A my nie zwalniamy tempa i czekając na wyniki konkursu na wybór LSR w nowym okresie programowania planujemy nowe imprezy i przedsięwzięcia, ale o tym troszkę później:-)

Tegoroczne Agro-Targi odbędą się 17 kwietnia br. w Czarnkowie.

Kontakt dla wystawców podczas Agro-Targów: 608-469-667