2015-11-27

Świąteczny Kiermasz Produktu Lokalnego!

UWAGA, UWAGA, UWAGA!

Świąteczny Kiermasz Produktu Lokalnego w Czarnkowie jednak się odbędzie! Już 19 grudnia 2015 r. znowu zapanuje czas świątecznych zakupów. Zawsze stawialiśmy na WSPÓŁPRACĘ i podkreślaliśmy, że to skuteczne narzędzie do rozwiazywania lokalnych problemów. I tym razem się nie zawiedliśmy. W tym roku kiermasz zorganizują nasi dotychczasowi partnerzy, czyli Miasto Czarnków i Gmina Czarnków przy współpracy z Centrum Praktyk Kulturalnych i Integracji Społecznej Gębiczyn oraz ROPS (Regionalnego Ośrodka Polityki Społecznej w Poznaniu). Trzymamy kciuki i życzymy powodzenia tegorocznym Organizatorom. Mamy nadzieję, że za rok wrócimy już do wspólnej organizacji i zaskoczymy Was nowymi pomysłami. W imieniu tegorocznych organizatorów zapraszamy do udziału w Kiermaszu.

Zgłoszenia swojego udziału (z podanie oferty i ilości osób obsługujących Państwa stoisko) prosimy kierować wyłącznie na adres: henryk.siemieniewski@ugczarnkow.pl lub pod nr tel. 608 469 667 lub 67 253 02 92.

- kiermasz__2015_wystawcy.jpg