2015-11-02

Świąteczny Kiermasz Produktu Lokalnego!

W czerwcu 2015 r. zakończyliśmy okres finansowy PROW 2007-2013. Obecnie znajdujemy się w okresie przejściowym, w którym przygotowujemy Lokalną Strategię Rozwoju. Niestety, środki finansowe uzyskane w ramach wsparcia przygotowawczego nie mogą być przekazywane na działania aktywizacyjne i promocyjne. Nie udało nam się pozyskać dodatkowych środków zewnętrznych na organizację ŚWIĄTECZNEGO KIERMASZU PRODUKTU LOKALNEGO. W związku z powyższym w tym roku Kiermasz się nie odbędzie. Mamy jednak nadzieję, że to jednorazowa i wyjątkowa sytuacja i już za rok po raz kolejny spotkamy się z naszymi rękodzielnikami!

Jednak aby umożliwić mieszkańcom naszego obszaru kontakt z rękodzielnikami na naszym fanpage będą pojawiały się informacje wraz z kontaktem. Osoby, które nie brały udziału we wcześniejszych edycjach, a chciałyby znaleźć się na fanpage i naszej stronie internetowej proszone są o wypełnienie formularza dostępnego na stronie www.czarnkowsko-trzcianecka-lgd.pl i dostarczenie do Biura Cz-T LGD (lgd.czarnkow@wp.pl).

Formularz rękodzielnika